Рослинництво

Основними культурами, які вирощують компанії Групи, є кукурудза, пшениця і соняшник, котрі 2012-го року займали близько 55% усіх посівів. Крім того, культивується ячмінь, озимий ріпак, соя і кормові культури.

Сівозміна

Спеціалісти Групи практикують різні схеми сівозміни, внесення добрив, застосування засобів захисту рослин таким чином, щоб уникнути виснаження ґрунту і мати змогу для кожної культури додавати в ґрунт різні поживні речовини. Щорічно графік сівозміни складається так, щоб набір вирощуваних сільгоспкультур відповідав очікуваним прогнозним потребам ринку.

Раз на три роки Компанія затверджує план сівозміни для кожної кліматичної зони. На основі плану попереднього року в кінці травня – на початку червня розробляється оптимальна структура посівів на наступний рік.

У процесі розроблення схеми сівозміни Компанія намагається підібрати поєднання культур таким чином, щоб знизити ефект від поганого врожаю, врахувати майбутні погодні й кліматичні умови, скорегувати посівні площі згідно з прогнозами попиту і пропозиції на різні види сільгосппродукції на локальному й міжнародному ринках.

Виробництво насіння

Група UKRLANDFARMING – найбільший промисловий виробник насіння в Україні. Насіння виробляється за ліцензійними угодами з провідними світовими виробниками. Член Групи - компанія «Райз» уклала єдину й ексклюзивну на території України ліцензійну угоду з корпорацією Monsanto на виробництво насіння кукурудзи. Компанія також виробляє насіння соняшнику, пшениці, ячменю та інших культур.

Значна частина вирощеного насіння використовується для власних потреб, решта йде на продаж зовнішнім сільгоспвиробникам.

За обсягами виробництва Група є одним із найбільших виробників насіння в Україні. Загальна потужність п’яти насіннєвих заводів становить 510 тонн у пшеничному еквіваленті за день.

Техніка

Група UKRLANDFARMING постійно оцінює свої потреби у високоякісній сільськогосподарській техніці на основі планів розвитку бізнесу з метою зменшення залежності від постачальників транспортних послуг і послуг зі збирання врожаю, а також задля мінімізації пов’язаних з такими послугами ризиків.

Компанія використовує переважно сільськогосподарську техніку виробництва John Deere, New Holland, Claas Case Hardi, Kverneland и Merlo, а крім того - спецтехніку для переробки цукрового буряку від виробників Ropa, Holmer и Gebo.

Практично вся техніка перебуває у власності.