Добрива

Ukrlandfarming PLC є провідним постачальником мінеральних і спеціальних добрив українським сільгоспвиробникам.

Група продає широкий спектр мінеральних добрив, зокрема, азотні, фосфорні й калійні, а також складні добрива від світових і вітчизняних підприємств, таких як «Білоруська калійна компанія», OSTCНЕМ, «Єврохім», «Фосагро».

Близько 70% добрив Група відвантажує із власних складів, а решту 30% постачає солідним клієнтам на спеціальне замовлення безпосередньо від виробника.

Мінеральні добрива

Усі сертифіковані складські бази Групи постійно зберігають широкий асортимент азотних, калійних, комплексних і рідких мінеральних добрив (карбамідно-аміачних сумішей - КАС). На трьох базах (у Лубнах, Радивилові, Вікторівці) працює виробництво з виготовлення тукосумішей на замовлення клієнтів, його потужність становить понад 100 тис. тонн за рік із можливістю одночасного зберігання до 10 000 тис. тонн КАС-32.

Спеціальні добрива

Група Ukrlandfarming має ексклюзивні права на дистрибуцію спеціальних добрив (мікродобрив) від компаній Biolchim і Holland Farming - провідних європейських виробників і забезпечує постачання спеціальних добрив усіх класифікаційних груп.