Досягти 30% рентабельності на м'ясний фермі можливо


Директор кластеру "Полісся" групи компаній Ukrlandfarming Володимир Левківський розповів про нові технології на м'ясний фермі в Раківщині Житомирської області в ексклюзивному інтерв’ю виданню «Ділова столиця».

В українському тваринництві гостро стоїть проблема з рентабельністю виробництва.
«Ми шукаємо різні шляхи, як здешевити вирощування одного кілограма м'яса. За останні роки, здається, знайшли золоту середину. І сьогодні у нас м'ясне поголів'я стало рентабельним. Так, ми працювали і над кількісним складом, і над генетикою, покращували кормову базу, вчили працівників нової технології відгодівлі. А це спеціальний раціон для тварин, що складається з зерна, силосу і білкових кормів. І в минулому році вдалося отримати позитивний результат. Зрозуміло, якщо вкладати кошти, то віддача повинна бути більше, ніж у банку. Так, якщо зараз в банку під 20% можна взяти кредит, то хотілося б мати 25-30%. З надходженням коштів, про які я говорю, матимемо такий рівень рентабельності », - повідомив Левківський. 
При цьому на м'ясних фермах в Україні 10% рентабельності вважається високим показником.
Також Володимир Левківський розповів про досвід інших країн і нових принципах роботи, які використовує агрохолдинг для досягнення високої рентабельності: «Перед тим як починали роботу, я проїхав кілька країн Європи та вивчав досвід в інших країнах, де застосовується відповідна технологія. М'ясне поголів'я вимагає незначних умов утримання, і великих коштів для цього не потрібно. Ми побували на фермі і бачили умови: якісні корми та місця, де можна цьому поголів'ю відпочити. Не треба великих приміщень. І в зимовий період тварини себе добре почувають на свіжому повітрі, незалежно від температури. Але якщо дощ і сніг - у них є де сховатися. Зараз на цій фермі утримується близько 800 голів, а працюють там 12 осіб - це не так і багато”.
Джерело: http://www.dsnews.ua/economics/kak-dostich-rentabelnosti-30-na-myasnoy-ferme-02102018220000