Ukrlandfarming продовжує підтверджувати свій статус соціально відповідальної компанії в Івано-Франківській областіЗавдяки спонсорській допомозі ТОВ "Агрокомпанія Прикарпаття", яка входить до групи компаній Ukrlandfarming, в селі Світанок Рогатинського району Івано-Франківської області ремонтуються дороги, церкви і проводиться водопостачання до шкільної їдальні.
"Укрлендфармінг не раз підтверджував свій статус відповідальної компанії. - коментує сільський голова села Світанок Михайло Кулеша. - Сільрада визначає найбільш проблемні місця і звертається за допомогою до підприємства. І в цьому році ми отримали кошти на ремонт доріг в селі. Також підприємство допомагає підтримувати і інші соціально значущі об'єкти - церкви і школи ".
За зверненням настоятелів храмів підприємством були виділені 20 000 грн. Релігійна громада храму УГКЦ отримала 10 000 грн для внутрішнього ремонту, а громада храму Святої Покрови УАПЦ витратила 10 000 грн на зовнішньої ремонт.
Підприємство також піклується про дітей пайовиків і своїх співробітників - компанія підвела водопостачання в шкільну їдальню.