Новий тваринницький кластер з вирощування корів м'ясної породи в Житомирській області


Новий тваринницький кластер з вирощування корів м'ясної породи в Житомирській області

Група компаній "Укрлендфармінг" відкриє ще один тваринницький кластер з вирощування корів м'ясної породи в Житомирській області. Зараз поголів'я великої рогатої худоби м'ясних порід становить 7 тис. Голів - української м'ясної, поліської м'ясної, а також Абердинської.

Керівник поліського кластера групи компаній Володимир Левківський: "Ми плануємо наростити поголів'я м'ясної породи як мінімум на півтори-дві тисячі голів за рахунок закупівлі молодняка на відгодівлю. На сьогоднішній день головне завдання для подальшого розвитку тваринництва в кластері - відпрацювати технологію вирощування і навчити персонал роботі з новими технологіями, які використовуються для вирощування племінного поголів'я. Для більш ефективного вирощування великої рогатої худоби нами розроблений спеціальний раціон, що складається з зерна, силосу і білкових кормів ".

Зараз на фермі йде будівництво двох змішувачів для кормів для поліпшення технології годівлі тварин.

«На сьогоднішній день ми повністю забезпечені кормами. Заготовлено 40 тис. тонн кукурудзяного силосу, люцерни, зерно ми вирощуємо своє, закуповуємо тільки білкові корми, також плануємо встановити два кормозмішувача і навчити персонал працювати з цими технологіями, відпрацювати раціон за віковими групами худоби, щоб побачити, який максимальний приріст у вазі на яких раціонах вони дають», - розповідає Левківський про технології вирощування м'ясних порід великої рогатої худоби.

Директор по тваринництву регіонального управління поліського кластера Микола Лучко: "Одна з основних завдань Поліського кластера - генетичне покращення стада, для чого з Канади з Франції ми постійно закуповуємо племінних биків Абердинської породи і породи шероле".

Поліський кластер також експортує велику рогату худобу для селекції. Головними ринками збуту при цьому є країни Африки. Саме м'ясні породи, які вирощуються на Поліссі є джерелом так званої «мармурової» телятини, яка високо цінується у всьому світі. При цьому, в Україні попит на таке м'ясо залишається досить низьким, внаслідок недостатньо розвинутої мережі збуту.

«Якщо говорити про м'ясні породи, майже все йде на експорт. Внутрішній ринок не великий, він займає близько 20%. На превеликий жаль, в Україні цей ринок ще не відпрацьований як слід, тому що в європейських країнах м'ясо цієї худоби продається окремо і коштує дорожче. При цьому справа навіть не в купівельної спроможності - на сьогоднішній день в Україні досить багато людей, які можуть собі це дозволити, але торговельна мережа ще не готова до розвитку цього сегменту», - заявив Микола Лучко.