«Укрлендфармінг» завершить посів ярих до 7 травня


Як повідомляє прес-служба одного з найбільших агрохолдингів Європи, Група компаній «Укрлендфармінг» має в своєму розпорядженні достатньо коштів для проведення весняної посівної ранніх ярих культур.

«Добрива Група «Укрлендфармінг» закупила восени, вони в достатній кількості. Насіння поставляються відповідно до графіка. Практично 70% від закуповуваних знаходяться вже в регіональних підрозділах, а насіння власного виробництва ми доопрацьовуємо на насіннєвому заводі Групи. Вони будуть повністю поставлені в регіони до 15 квітня. Паливо купуємо в плановому режимі і вже закупили 65% від необхідного на перше півріччя обсягу», - йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що за станом на 9 квітня посівна кампанія в «Укрлендфармінг» тільки починається, оскільки основні ярі культури, серед яких соняшник, кукурудза і соя, вимагають прогрівання грунту на глибину посіву до температури понад 8 градусів, що є проблематичним за теперішньої весни і зміни клімату.

При цьому в «Укрлендфармінг» підкреслили, що технічні можливості холдингу дозволяють оперативно впоратись з посівною кампанією і завершити посів до 5-7 травня поточного року.
Крім того, в прес-службі відзначили, що посівна кампанія для «Укрлендфармінг» в 2019 році подорожчає, в основному за рахунок придбання високопродуктивного насіння передових виробників - «Сингента», «Кортева», «Монсанто», «Лімагрейн» та інших, а також за рахунок переходу на засоби захисту рослин від мультинаціональних виробників - до 65% від потреби. У прес-службі також додали, що посіви озимих культур групи компаній перезимували добре завдяки сніжному покриву.

«Зараз «Укрлендфармінг» проводить ревізію стану посівів озимих культур, і очікується, що їх втрати при перезимівлі незначні, на рівні 3-4% від засіяних восени площ, в основному в пізні терміни посівів, які не мають перспектив хорошого врожаю», - підкреслили в прес-службі.

У той же час, в прес-службі додали, що весняний перепад температур при відновленні вегетації може негативно вплинути на розвиток озимих, але в «Укрлендфармінг» очікують стабілізації температур і хорошого врожаю.

Згідно з даними Мінагропроду, 7 березня в семи областях України стартували весняно-польові роботи. У 2019 завдяки вдалим погодним умовам, велика частина посівів озимих групи компаній «Укрлендфармінг» знаходиться в хорошому стані.

«Укрлендфармінг» є найпотужнішим в Україні вертикально інтегрованим аграрним холдингом, який керує найбільшим в країні і восьмим у світі банком родючого чорнозему загальною площею 570 тис. га. Агрохолдинг експортує свою продукцію в 40 країн світу і є одним з найбільших платників податків України.