Випуск №14. ФІНСЬКІ "СКІФИ" З ХЕРСОНА. НА ЧОМУ ОРЮТЬ ЛІДЕРИ УКРАЇНСЬКОЇ АПК

В Україні вже освоїли виробництво широкого спектру сучасної сільгосптехніки, але потужні трактори і комбайни як і раніше доводиться імпортувати.

Заходу поки альтернативи немає

На виставці "Агро-2019" , що проходила в Києві з 4 по 7 червня  було представлено рекордну кількість різноманітної сільгосптехніки - вона зайняла велику частину території "Експоцентру". І там впадала в очі велика кількість техніки саме українського виробництва. Стимулом для відродження сільськогосподарського машинобудування стали держпрограми фінансування закупівлі аграріями техніки українського виробництва.
Постановами Кабміну №130, 86 і 106 затверджено програму компенсації 25% (а для фермерських господарств додатково 15%) вартості вітчизняної сільгосптехніки. Це дозволило встати на ноги безлічі невеликих виробників різного навісного обладнання - косарок, борін, сівалок, культиваторів та т. д., а також допоміжної техніки - причепів, кормороздавачів та ін. Однак якщо виробники подібного обладнання вже відчувають себе непогано, то до випуску власних конкурентоспроможних тракторів і комбайнів Україні ще далеко.

В силу цього трактори і комбайни - основні категорії агротехніки, які нашим сільгоспвиробникам доводиться закуповувати за кордоном. У цьому сегменті смаки українського АПК приблизно збігаються зі світовим рейтингом - у нашій країні в пошані такі виробники, як John Deere, Claas, New Holland, Crimme, Horsch, Challenger. Вся ця техніка - дуже дорога, проте практика показує, що її продуктивність, робочий ресурс і вартість обслуговування значно перекривають економію на покупку набагато більш дешевих китайських або білоруських (МТЗ, "Гомсільмаш") зразків.

"Китайці" і "білоруси", звичайно, все одно знаходять свою нішу - в основному це невеликі фермерські господарства, де навантаження на техніку відносно невисоке. Однак великі агрохолдинги однозначно віддають перевагу "американцям" і "європейцям".

При цьому великі сільгоспвиробники мають багаторічні програми придбання, обслуговування та оновлення використовуваної техніки. Особливо це стосується комбайнів і тракторів, до яких часто замовляють додаткові опції. Як правило, в залежності від комплектації "наворочена" техніка може бути в середньому на 20% дорожче базової збірки. А це - в разі західних марок типу John Deere або Claas - сотні тисяч доларів.

"Основна марка сільгосптехніки у нас - John Deere. З більш ніж 300 тракторів їх більшість. Є також трактори Case і New Holland, - розповів "ДС" керівник департаменту механізації Групи компаній Ukrlandfarming Володимир Харченко. - З майже двох сотень комбайнів - також більшість марки John Deere. При цьому всі обладнані автотреками. Без автотреків ніхто у нас цю техніку не використовує ".
Також Володимир Харченко зазначив, що в наступному році планується часткове оновлення парку комбайнів, але з вибором марки нової сільгосптехніки компанія ще не визначилася.

Хто допоможе купити трактор
Ще в минулому році в Кабміні підрахували, що для забезпечення зростаючих обсягів виробництва сільгосппродукції українському АПК необхідне щорічне оновлення парку сільгоспмашин: до 7,5 тис. зернозбиральних комбайнів, до 35 тис. тракторів, більше 2,5 тис. посівних комплексів в агрегаті з потужними тракторами. Але реальні закупівлі до цих обсягів поки не дотягують.

Хоча вони і ростуть - багато в чому завдяки банкам. Справа в тому, що за останні кілька років сільськогосподарський бізнес став справжнім улюбленцем у банків. За підтримки, з одного боку, уряду, а з іншого - зарубіжних партнерів (наприклад, Німецько-український фонд і німецький державний банк KfW) українські банки пропонують як окрему послугу вигідні кредити на придбання сільгосптехніки, а також запускають програми лізингу. Тобто агропідприємствам середньої руки стає куди простіше купити раніше практично недосяжні для них трактори і комбайни європейського виробництва.

Крім того, великі світові виробники сільгосптехніки, бачачи перспективність і ємність українського ринку, реалізують на ньому свої власні лізингові програми. Наприклад, John Deere через фінансову компанію John Deere Financial співпрацює з чотирма українськими банками для того, щоб здешевити кредити на закупівлю техніки від цього американського виробника. Аналогічно через своїх дилерів працює з покупцями тракторів і комбайнів німецька компанія Claas.

Після істотного зростання в 2017 р. в 2018-му ринок сільськогосподарської техніки в Україні просів приблизно на 40%. Просто сталося проміжне його насичення: великі агрохолдинги з великими доходами сучасною технікою себе вже забезпечили, а середні фермери ще не накопичили достатнього капіталу для оновлення технічного парку.

Згідно з прогнозами провідних світових виробників сільськогосподарської техніки в цьому році рівень продажів очікується приблизно на рівні 2018 р. можливо, з незначним зростанням.

Найбільш виражена тенденція сучасного ринку сільгосптехніки в Україні - це швидке зростання продажів тракторів невеликої потужності - 100-250 л. с. З іншого боку, потенціал зростання мають трактори з  високою енергонасиченістю - від 400 л. с. і більше. При цьому сегмент "універсальних" тракторів потужністю 300 л. с. хоча і не росте, але й не показує падіння: попит на такі трактори залишається стабільним завдяки можливості їх застосування на різних сільськогосподарських роботах.

Перспективи зростання
На думку галузевих експертів, в найближчі роки актуальним для сільгосптехніки стане використання альтернативних видів палива - перш за все біодизеля, а в перспективі біогазу. Також, без сумніву, продовжать розвиватися різного роду кредитні та лізингові програми, які допомагають небагатим фермерам поповнювати парк техніки сучасними зразками.

Але, швидше за все, головним трендом наступних років на українському ринку стане локалізація виробництва західних зразків. Поки великий досвід в цій сфері є тільки у білорусів, які вже півтора десятка років збирають в Україні трактори МТЗ з білоруських машинокомплектів. Також кілька спроб влаштуватися в Україні робили китайські виробники тракторів.

Тепер свою техніку починають збирати в Україні європейці: Херсонський машинобудівний завод налагодив виробництво фінських комбайнів Skif-280 Superior - це вдосконалена версія популярного фінського комбайна Sampo Rosenlew SR 3085 Superior.

Революційних змін на українському ринку тракторів і комбайнів не доводиться очікувати ні в цьому, ні в наступному році. Але, можливо, ситуація зміниться в 2021-2022 рр., Коли на ринок почнуть надходити в достатній кількості сучасні трактори і комбайни українського складання.

Купити європейську техніку стане простіше
6 червня Верховна Рада прийняла закон, яким вносить ряд змін в законодавство У сфері технічного регулювання - це необхідно для реалізації положень Угоди про асоціацію з ЄС. Також частково вирішується питання про укладення з Україною Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислових товарів (Угоди АСАА), що важливо для сільськогосподарської галузі.

Прийнятий закон уможливлює так званий "промисловий безвіз" - тобто спрощує доступ української промислової продукції на ринки ЄС, а європейської - в Україну. Зокрема, спрощення відбувається в сегменті тракторів і комбайнів. Якщо в європейській країні-експортері вимоги до агротехніки, що випускається аналогічні українським, то можна просто підписати державний договір про визнання результатів оцінки відповідності - і не проводити складні і довгі технічні експертизи.

Деловая столица, Денис ЛАВНИКЕВИЧ