«Укрлендфармінг» Бахматюка інвестував 2 мільйони гривень у програму підтримки дитячих навчальних закладів

За рахунок коштів «Укрлендфармінгу» оновлено приміщення шкіл і дитячих садків, закуплено меблі, оргтехніку та канцтовари в 560 населених пунктах по всій території України. 

«Господарюючи на землі, що вимірюється сотнями тисяч гектарів, ми розвиваємо сільське господарство України. І чітко усвідомлюємо високу відповідальність за добробут громад на територіях присутності, - коментує операційний директор Групи компаній «Укрлендфармінг» Галина Ковток. - Одним з напрямів нашої корпоративної соціальної відповідальності є турбота про громади. Ми втілюємо проекти, спрямовані на дітей, - професійна орієнтація і підтримка навчальних закладів. Ми ремонтуємо спортзали, їдальні, харчоблоки, котельні, будуємо ігрові майданчики. І щороку інвестуємо в це мільйони гривень». 

Безпосередньо більше 8 тисяч дітей по всій Україні вже третій рік поспіль отримали від «Укрлендфармінгу» в подарунок до Дня знань щоденники серії «Світ аграрних професій». Щоденники - частина програми профорієнтації, адже завдяки кольоровим ілюстраціям і захоплюючому тексту діти дізнаються про широкий вибір професій в агрогалузі й отримують мотивацію працювати на землі. За час реалізації проекту компанія подарувала школярам понад 20 тисяч щоденників на суму більше півмільйона гривень. 

 
Інформаційна довідка
 
Група компаній «Укрлендфармінг» налічує 11 територіальних виробничих кластерів у 22 областях України. «Укрлендфармінг» входить у лідери аграрного ринку України за обсягом земельного банку. Понад 11 років компанія виробляє зерно, цукор, м’ясо, сире молоко, шкіру, яйця та яєчні продукти. «Укрлендфармінг» управляє однією з найпотужніших в Україні мережею сучасних елеваторних комплексів, два з яких найбільші в Євразії, загальна потужність мережі – 2,6 млн тонн одночасного зберігання зерна. Транспортно-логістична система гарантує безумовний контроль “поле-елеватор-порт”.