“Укрлендфармінг” прогнозує високий урожай соняшника
Група компаній “Укрлендфармінг” зібрала соняшник на 20% земель. Прогноз урожайності - понад 2 т/га, на деяких територіях - до 3,3 т/га. 
“Останні три роки ми в “Укрлендфармінг” вирівнюємо сівозміну. В Україні олійні культури високо цінувались в 2008- 2014 рр. і соняшник стали сіяти особливо активно, особливо в південних областях - це перенасичувало сівозміну, -  коментує директор з агровиробництва Групи компаній “Укрлендфармінг” Віктор Спаський. – Відповідно економічна віддача і продуктивність культури суттєво зменшилися. Ми працюємо в 22 областях України, у різних ґрунтово-кліматичних зонах і сьогодні засіваємо соняшником оптимальні площі. Орієнтовно 25% земель на півдні, де соняшник – бюджетоутворююча культура, та 5-15% у інших регіонах. на зміну соняшнику приходять пшениця, соя, кукурудза й кормові культури. В умовах такого збалансованого підходу до сівозміни соняшник максимально реалізує свій потенціал, не знижуючи продуктивність сівозміни в цілому”. 
Група компаній “Укрлендфармінг” тільки розпочала обмолот площ під соняшником. разом із тим, навіть у посушливих регіонах у зоні ризикованого землеробства збирають по близько 2 т/га. 

“Ми прогнозуємо цього року урожай соняшника вище середнього, - ділиться Віктор Спаський, - адже вже зараз ефективність сівозміни, яку ми застосовуємо на землі, підтверджується результатами”.

Інформаційна довідка

Група компаній “Укрлендфармінг”  налічує 11 територіальних виробничих кластерів у 22 областях України. “Укрлендфармінг” входить у лідери аграрного ринку України за обсягом земельного банку. Понад 11 років компанія виробляє зерно, цукор, м’ясо, сире молоко, шкіру, яйця та яєчні продукти. “Укрлендфармінг” управляє однією з найпотужніших в Україні мережею сучасних елеваторних комплексів, два з яких найбільші в Євразії, з загальною потужністю 2,6 млн тонн. Транспортно-логістична система гарантує безумовний контроль “поле-елеватор-порт”.