Позиція Групи компаній УЛФ стосовно звинувачень видання “Коментарі”

Сьогодні на сайті видання “Коментарі” опубліковано пряме звинувачення на адресу акціонера Групи компаній “Укрледфармінг” Олега Бахматюка в погрозах на адресу редакції у здійсненні фізичної розправи. Редакція нібито отримала електронного листа із погрозами. Офіційно заявляємо, що ні Група компаній, ні її співробітники, ні Олег Бахматюк не причетні до таких дій. 

Групи компаній “Укрлендфармінг” є публічною організацією, яка дотримується чинного законодавства України. Ми відкриті до співпраці із засобами масової інформації і готові до прямого цивілізованого діалогу. Ми віримо, що українські ЗМІ будуть слідувати правилам професійної журналістики і публікуватимуть перевірену інформацію. 

Ми подаємо скарги до кіберполіції та правоохоронних органів із проханням розібратись в даній ситуації і захистити ділову репутацію як Групи компаній “Укрлендфармінг” так і ділову репутацію, честь і гідність її власника Олега Бахматюка. Вимагаємо від видання “Коментарі” зняти публікацію про прямі звинувачення і принести публічні вибачення.