Понад півмільйона гривень виділив «Укрлендфармінг» на підготовку шкіл та дитсадків до нового навчального року в 16 областях України

Щорічна програма групи компаній «Укрлендфармінг» з підтримки закладів освіти в селах обов’язково включає фінансову участь як у підготовці приміщень шкіл і дитячих садочків до нового навчального року, так і привітання школярів зі святом знань. Понад півмільйона гривень цього року виділив агрохолдинг сільським загальноосвітнім закладам, розташованим у Житомирській, Полтавській, Сумській, Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській, Луганській, Харківській, Рівненській, Тернопільській, Черкаській, Хмельницькій, Миколаївській, Запорізькій, Херсонській та Чернігівській областях напередодні свята. За цей кошт відремонтовані фасади й кабінети шкіл, під’їзні дороги до закладів, придбаний спортінвентар, канцтовари, книжки, іграшки тощо.

Подарунки до 1 вересня від "Укрлендфармінг"

Окрема увага приділена «Укрлендфармінгом» мультимедійному обладнанню сучасних класних кімнат згідно вимог державної програми «Нова українська школа». З цією метою закуплені проектори та інтерактивні дошки, ноутбуки. Традиційно від «Укрлендфармінгу» школярі отримали щоденники серії «Світ аграрних професій».

«Четвертий рік поспіль діти по всій Україні мають від нас у подарунок до Дня знань щоденники серії «Світ аграрних професій». Ми започаткували цей проект, щоб популяризувати аграрні професії серед дітей та молоді в більш ніж 600 населених пунктах, де працює «Укрлендфармінг». За час реалізації проекту компанія подарувала школярам понад 24 тисячі щоденників на суму більше 600 тисяч гривень», - зазначила Наталія Романенко, керівник департаменту з управління персоналом «Укрлендфармінгу».

Подарунки від Укрлендфармінг

«Укрлендфармінг» є одним з найбільших українських агропромислових підприємств. За результатами опитувань, агрохолдинг вважають одним з кращих роботодавців України, що забезпечує робочими місцями 27 тисяч жителів у 22 областях України. Підприємства групи компаній є одними з найбільших українських платників податків. Як соціально відповідальний бізнес, «Укрлендфармінг» відомий допомогою громадам у відбудові інфраструктури, підтримкою навчальних закладів, участю в розвитку спорту для дітей та дорослих у селах на території своєї присутності. Власником «Укрлендфармінгу» є бізнесмен Олег Бахматюк.

Школярі отримали щоденники серії «Світ аграрних професій»