Персональний та кар'єрний розвиток


Ми працюємо в Україні, але впливаємо на світ. Ми дотримуємось високих світових стандартів при виробництві продукції і нам важливо, щоб кожен співробітників розумів свою почесну роль і був фахівцем високого класу. Для цього ми активно інвестуємо в розвиток персоналу. 

Кожен співробітник з першого дня роботи має змогу розвивати свої професійні, управлінські, комунікативні і особистісні компетенції завдяки продуманій системі навчання. 

Корпоративний університет

Розвивайте свою кар'єру осмислено. Завдяки корпоративному університету “Укрлендфармінг” ви отримаєте самі ті навички, які потрібні для професійного росту. Ми розробили програми, які враховують тенденцію розвитку нашого бізнесу і базуються на оцінці кожного і індивідуальних планах розвитку співробітників. 

«Клуб вільного спілкування УЛФ»

Розвивайте особистісні навички завдяки роботі неформального клубу. Беріть участь в дискусійних зустрічах,  обговоренні фільмів, бізнес-іграх, вчіться новому від запрошених авторитетних спікерів.

Інститут наставництва

Ми - професійні і це одна із наших ключових цінностей. Та в агробізнесі технології змінюються швидко і процес навчання стає постійним. Більш досвідчені працівники завжди діляться своїм професійним досвідом із менш досвідченими. Історично така менторська поведінка наших співробітників вилилась у створення “Інституту внутрішніх тренерів та наставництва”. Беріть участь в тренінгах і інших подіях та знаходьте відповіді на свої питання. Розвивайте свою кар'єру пліч-о-пліч із досвідченими фахівцями найбільшого українського аграрного холдингу. 

Розвиток кар`єри

В “Укрлендфармінг” ми думаємо далеко наперед. Ми дбаємо за майбутній розвиток компанії і готуємо до цього наших співробітників. Проект «Внутрішній кадровий резерв» - це можливість рости паралельно із ростом компанії. Завдяки цьому проекту вже велика кількість співробітників Групи компаній змогли розкрити свій лідерський  потенціал, розвинути компетенції і побудувати успішну кар'єру в компанії.