Новітні технології


Ми прагнемо досягнути найвищої якості нашої продукції, при цьому виявляючи максимальну турботу про навколишнє середовище, людей і тварин. Ми застосовуємо точне землеробство, щоб оптимально використовувати засоби захисту та живлення рослин. Ми розробляємо власні програмні рішення, а також впроваджуємо готові ІТ-розробки і створюємо найкращу технологічну систему в агро-галузі України.

Відеоконференцзв’язок від Cisco - ми спілкуємось із колегами з усіх 22 регіонів України по відео. Система об’єднує 350 користувачів, а в онлайн-конференціях беруть участь більше 40 учасниками одночасно. 
 
Система збору і аналізу даних телеметрії зі всієї техніки компанії TETRA - наша власна розробка. Технологічні  модулі:
  • система «Свій-Чужий»контролює весь процес збору і переміщення врожаю від комбайну/поля до елеватору
  • щоденна звітність по виконаних сільськогосподарських роботах дає можливість вчасно та швидко приймати необхідні рішення  
  • система контролю використання  пального від АЗС до баку техніки
 
Технологія супутникового моніторингу NDVI та БПЛА для спостереження за вегетацією і розвитком культур допомагає вчасно реагувати на різноманітні ситуації на полі.

Єдина нормативно-довідкова система на базі рішення «Master Data Management» дає всім співробітникам оперативний доступ до інформації. 

Система планування і бюджетування «ТЕП» дозволяє управляти всіма технологічними операціями на всіх рівнях вертикально-орієнтованого холдингу. 

Інформаційна система на базі «ІН-АГРО: Управління Агрохолдингом» об’єднує всі підприємства групи і дозволяє  приймати вірні фінансові рішення.   

Єдина система «Централизованне казначейство» автоматизувала всі функції казначейства з бізнес процесами контролю платежів і забезпечила  планування фінансових потоків.