Наша команда

Менеджмент компанії відповідає за стратегічний розвиток, розвиток талантів та фінансові показники. Команда управлінців прагне створити компанію, яка зміцнює продовольчу безпеку країни, дбайливо піклується про землю, розвиває інновації та допомагає громадам процвітати. Кожен із команди менеджменту має значний досвід роботи в агро-галузі і в своєму напрямку. Разом вони працюють, щоб Група компаній “Укрлендфармінг” була надійним виробником продуктів харчування, партнером у сільському господарстві та постачальником на ринки Украини та в світі.
Рада директорів

Олег Бахматюк

голова Ради директорів

Галина Ковток

член Ради директорів, Операційний директор

Пані Ковток обіймає посаду директора Групи компаній з 2010-го року. З 2004 по 2010 рік працювала на посаді заступника, а також керуючого директора ПАТ «Світанок». З 1999-го по 2004-ий рік Галина Ковток обіймала ряд керівних посад у компанії ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат».

Закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника за спеціальністю «Аудит і бухгалтерський облік» 2001-го року.

Менеджмент

Ukrlandfarming PLC зареєстрована на Кіпрі у формі відкритої публічної компанії з обмеженою відповідальністю, капітал якої розділений на акції. Ukrlandfarming PLC прямо чи опосередковано контролює всі компанії Групи, які проводять свої операції на території України. Те, що компанія не має лістингу на Кіпрській фондовій біржі, є ознакою необов’язковості виконання Кіпрського кодексу корпоративного управління, тому Компанія керується власними практиками і процедурами, напрацьованими і схваленими менеджментом і радою директорів.