Тваринництво


Наша група - вертикально інтегрований холдинг, тому ми зацікавлені в задіянні повного циклу можливостей роботи на землі. Ми створюємо робочі місця по всій Україні, розвиваючи тваринницькі ферми майже в кожній області країни. Ми вирощуємо велику рогату худобу молочної та м’ясних порід в шести із 11 кластерів компанії. Ми вирощуємо тварин на  125 фермах, включаючи 8 племінних центрів та 2 відгодівельні комплекси.

Велика рогата худоба
Породний склад молочного напряму продуктивності:
  1. Чорно-рябий голштин американської селекції 
  2. Українська чорно-ряба молочна порода, яку покращуємо голштином американської селекції 
  3. Українська бура молочна порода, яку покращуємо швіцькою породою 
  4. Українська червоно-ряба молочна порода 

Породний склад м’ясного напряму продуктивності:
  1. Українська м’ясна порода, яку покращуємо французьким шароле
  2. Абердин – ангуська порода.

Ми практикуємо канадську технологію вирощування великої рогатої худоби м’ясного напрямку - цілий рік тварини знаходяться на відкритому випасі. Годуємо тварин власновирощеним кормом: силос з кукурудзою, сінаж з багаторічних трав, люцерна, фураж, зерновідходи кукурудзи із додаванням білкової маси (соя). 

Розвиваємо перспективний напрямок свинарства   
 
Свинарство - перспективний напрямок, адже на ринку існує гостра потреба у свіжому м’ясі свиней. Ми хочемо допомогти Україні подолати дефіцит м’яса свинини на внутрішньому ринку, який виник в результаті серйозного скорочення поголів’я за останні роки. Ми вирішили розповсюдити наш успішний досвід у вирощуванні ВРХ і на вирощування свиней. Ми  закуповуємо високо генетичних кнурів  американської селекції Choice Genetics та племінних свинок  датської генетики Dan Bred. Саме  ці дві селекційні породи є лідерами у світі із генетичного потенціалу і дають високі показники у приростах.На підприємстві  впроваджено  новітню систему обліку та руху поголів’я Cloudfarms (Данія).