Турбота про якість продукції

Споживачами нашої продукції є мільйони людей не тільки в Україні, а й по всьому світу. Ми вимогливо ставимось до якості зерна, м’яса, молока, яєць і іншої продукції яку виробляємо.  

Якість зерна 
Високі стандарти якості зерна і продуктів його перероблення забезпечують методи контролю показників якості і мережу сертифікованих  лабораторій. Наші елеватори обладнані найсучаснішим очисним обладнанням фірми Buhler (Швейцарія), Cimbria (Данія), Texas Shaker (США), що дає змогу доочистити зерно до необхідних показників. Всі наші лабораторії на елеваторах сертифіковані і визначають якість зернових та олійних культур згідно ДСТУ  та вимог контрактів. Системи вимірювань виробничо-технологічних лабораторій відповідає вимогам ДСТУ та ISO 10012:2005.

Якість яєць 
Ми впроваджуємо сучасні технології із виробництва яєць і контролюємо якість продукції на всіх етапах виробництва. Ми дотримуємось українських та міжнародних стандартів якості, включаючи ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, FSSC 22000, які засновуються на найкращих міжнародних принципах та нормах, що встановлюють вимоги до виробників продуктів харчування, включаючи HACCP та GMP

Якість м’яса та молока
Ми дбаємо про наших бичків і корівок, щоб вони давали відмінне м’ясо та молоко. Ми впевнені в якості м’яса великої рогатої худоби, адже випасаємо їх на відкритому повітрі круглий рік і годуємо добірними кормами. Ми покращуємо генетику наших корів, тому з року в рік отримуємо все краще поголів’я ВРХ.
 
Ми дотримуємось найвищих стандартів якості при м’ясопереробці - наші підприємства сертифіковані за системою управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000:2005.