Етика та відповідальність

Досвід роботи з 2007 року дав нам розуміння, які цінності є важливими для нас як бізнесу і яку відповідальність ми несемо як лідер агро-ринку. Наші цінності є основою довіри до нас клієнтів, акціонерів, партнерів, співробітників та громад. Ми усвідомлюємо необхідність дотримання принципів, які створюють міцні стосунки між нами.
Наші цінності і правила поведінки - результат багаторічного досвіду роботи. Цими цінностями керуються наші співробітники при прийнятті рішень, вони формують нашу культуру всередині і стосунки довіри зовні.

  • Ми дотримуємось закону. Це основа, якою ми керуємось у всіх напрямках діяльності нашої компанії, на всіх територіях присутності.
  • Ми поводимо себе чесно. Ми конкуруємо, при цьому дотримуючись етики. Ми не пропонуємо або не приймаємо хабарі або неприйнятні подарунки. Ми поважаємо закони і правила конкурентного середовища. 
  • Ми виконуємо зобов'язання. Ми хочемо довіряти і хочемо, щоб довіряли нам. Ми укладаємо домовленості, які можемо виконати. 
  • Ми поважаємо людей, їх унікальність і прагнення. Люди - найцінніший капітал для нас. Ми дбаємо про них, забезпечуючи безпечні місця роботи, професійний розвиток і ринкові умови компенсації.
  • Ми професійні. Все що ми робимо - ми робимо самовіддано. Ми постійно розвиваємо свої професійні навички, щоб застосовувати передові технології і знання. Це допомагає нам бути ефективними як бізнес і продуктивними як компанія, що піклується про добробут людей.
  • Ми ведемо соціально-відповідальний бізнес. Ми оперуємо на величезній території і постачаємо продукти харчування по всьому світу. Ми усвідомлюємо свій вплив і тому відповідально дотримуємось вимог щодо охорони навколишнього середовища, турбуємось про громади і поширюємо знання.