Про компанію

Укрлендфармінг забезпечує добробут людей

Ми впливаємо на життя мільйонів людей. Укрлендфармінг об'єднує тисячі співробітників, вкладає ресурси і розвиває ідеї, щоб забезпечити продуктами харчування українців та мешканців інших країн. Ми застосовуємо перевірені технології та постійно вдосконалюємо знання, щоб бережливо турбуватись про природні ресурси, використовуючи їх на користь бізнесу і громаді

Ми вважаємо, що у світі все взаємопов'язане. Простір виробництва Укрленфармінг - це земля, яка дає зерно, це тварини, яких ми годуємо зерном, це технології і знання. Ми організовуємо високоефективний і безпечний цикл виробництва і забезпечуємо добробут людей і їх задоволення від високоякісних продуктів харчування.

Ми вирощуємо зерно, виробляємо яйця, молоко та м”ясо, переробляємо їх на різні види продуктів харчування та транспортуємо на ринки для споживання в Україні та у понад 40 країн світу.

Ми годуємо тварин новітніми кормовими продуктами, які самі ж виробляємо. Ми турботливо утилізуємо відходи виробництва і навчаємо фермерів застосуванню відходів як ефективних добрив на землі.

Ми взаємодіємо із лідерами громад на території присутності, щоб піклуватись про місця, де ми живемо і працюємо.

Ми створюємо нові робочі місця в віддалених регіонах України і таким чином досягаємо однієї із своїх соціальних цілей - забезпечення добробуту якомога більшої кількості людей.

Ми активно беремо участь у роботі міжнародних бізнес та галузевих асоціацій