Турбота про людей


Наші співробітники - люди, які виробляють продукти харчування для інших людей. Ми створюємо умови для комфортної роботи та розвитку нашим співробітникам, щоб вони працювали із любов'ю до своєї справи.
Безпека роботи
Наші підприємства хоч і не є об’єктами підвищеного ризику виробництва, ми робимо все можливе, щоб зробити їх максимально безпечними. Ми розробили Політику безпеки роботи на підприємствах, завдяки якій вдалось звести практично до нуля кількість настання нещасних випадків і шкоди здоров'ю працівників. Всі наші підприємства пройшли необхідні перевірки і мають передбачені національним законодавством дозвільні документи та ліцензії з питань безпеки виробництва та екології. Спеціалісти з охорони праці та екологи слідкують за дотриманням високих критеріїв безпеки праці, виробничого середовища та екологічної безпеки на наших підприємствах. Ми постійно підвищуємо і оновлюємо критерії безпеки виробництва, координуючи наші дії із Державною службою України з питань праці та Екологічною інспекцією.
Персональний та кар'єрний розвиток співробітників
Ми працюємо в Україні, але впливаємо на світ. Ми дотримуємось високих світових стандартів при виробництві продукції і нам важливо, щоб кожен співробітників розумів свою почесну роль і був фахівцем високого класу. Для цього ми активно інвестуємо в розвиток персоналу.
Детальніше
Турбота про громади
Ми ведемо нашу діяльність в 22 областях України, в близько 600 населених пунктах. Ми піклуємось про добробут людей, які живуть на територіях нашої присутності. Ми створюємо комфортні робочі місця, а також розвиваємо інфраструктуру сіл і міст. Активна співпраця із територіальними громадами - це наш спільний успіх. Це щасливі і здорові діти. Це доступ до медичних послуг. Це ремонт доріг, водопроводів, освітлення. Детальніше читайте про реалізовані проекти в розділі Новини.