“Укрлендфармінг” Бахматюка інвестує понад 400 тисяч гривень у розвиток культури на селі в 4-х областях України

Сценічні костюми Жабківська сільська рада Лохвицький р-н, Полтавська обл. 

Найбільший за обсягом земельного банку аграрний холдинг “Укрлендфармінг” бізнесмена Олега Бахматюка інвестує понад 400 тисяч гривень у розвиток культури на селі в Херсонській, Полтавській, Вінницькій та Івано-Франківській областях.
 
Реалізовувати державну політику у сфері культури і сприяти розвитку культури в селах керівництву органів самоврядування допомагає “Укрлендфармінг” як найбільший агрохолдинг країни за об’ємом земельного банку. Група компаній є соціально відповідальною і багато років активно опікується питанням підтримки й розвитку культури на території тих 600 сільських рад та ОТГ, де присутні її підприємства.

Відновлення сільських клубів - один з напрямів, до яких прикута увага підприємств, що входять в “Укрлендфармінг”.  Наприклад, “ЮТС-Агропродукт” долучився до реконструкції клубу в селищі Шляхове Бериславського району Херсонської області, загальний  кошторис будівельних робіт з відновлення склав 9,4 млн гривень.

Реконструкція клубу в с. Шляхове, Бериславський р-н, Херсонська обл. 

“Рівень життя в країні починається з рівня життя на селі. Сільські мешканці становлять найбільшу частку трудових мігрантів, бо прагнуть кращого життя. І якщо ми хочемо зупинити трудову міграцію, то нам потрібно розвивати українське село, - впевнений голова ради селища Шляхове Віктор Доля. – У містах є розважальні центри, молодь має доступ до творчих і музичних гуртків. Осередком культури в селі є клуб, і саме тут відбуваються основні культурні події. “Укрлендфармінг” допомагає нам відновлювати роботу клубу й розширювати його можливості – тепер тут будуть також спортивний і дитячий ігровий майданчики”.

Директор підприємства “ЮТС-Агропродукт” Володимир Яровий зазначив: “Існує чітка тенденція - чим більше розвинуте село, тим більше людей залишаються в ньому жити і працювати. Нам як агропідприємству, яке піклується про добробут мешканців сіл, приємно усвідомлювати, що ми долучаємось до відновлення клубу як осередку культурного життя в селі”.

“Укрлендфармінг” реалізовує проекти з підтримки сільських будинків культури по всій Україні. На Полтавщині, Вінниччині та Івано-Франківщині місцеві громади отримали від “Укрлендфармінгу” кошти на відновлення  сільських клубів,  закупівлю сценічних костюмів для творчих колективів, закупівлю обігрівачів і ремонт бібліотеки. Також компанія надала зал для занять духового оркестру.