Компанія "Райз-Максимко" увійшло до рейтингу найбільших компаній України


Компанія "Райз-Максимко" увійшло до рейтингу найбільших компаній України

ПрАТ "Райз-Максимко", яке входить до Групи компаній "Укрлендфармінг" зайняло 160 позицію з 200 у рейтингу "БізнесЦензор" найбільших по виручці компаній України. Рейтинг побудований на неконсолідованій фінансовій звітності юридичних осіб, яку компанії подали в Державну фіскальну службу.

Операційний директор ГК "Укрлендфармінг" Галина Ковток: "Укрлендфармінг" за 10 років роботи виріс до агрохолдингу, який оперує в 22 областях України, в компанії працює більше 30 тисяч фахівців. Загалом виручка всієї групи за 2017 рік становить близько 1% ВВП України ».

За версією авторитетного українського інвестиційного порталу InVenture, агрохолдинг "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка також увійшов в ТОП-20 найуспішніших українських корпоративних інвесторів. У рейтинг найприбутковіших компаній країни потрапили НАК «Нафтогаз України», «Нафтогазвидобування», Південний, Північний та Інгулецький ГЗК, металургійний комбінат «Запоріжсталь», телекомунікаційний оператор «Київстар», гірничо-металургійний комбінат «Арселор Міттал Кривий Ріг», Полтавський ГЗК і ДП «Адміністрація морських портів України».