«Укрлендфармінг» виділив кошти на ремонт шкіл та дитячих садочків


Група компаній «Укрлендфармінг», один з лідерів аграрної галузі України, власником якої є бізнесмен Олег Бахматюк, допомагає сільським радам Дніпропетровської, Житомирської, Полтавської, Рівненської та Чернігівської областей з ремонтом шкіл, дитячих садків, облаштуванням дитячих майданчиків. З початку літніх канікул агрохолдинг виділив на ці цілі 300 тисяч гривень.

На що саме потрібне фінансування, вирішується на сесіях сільської ради. Громади в особі голів визначають, який саме вид допомоги є необхідним. Наразі, під час канікул, найактуальнішою темою в селах є підготовка приміщень дитячих навчальних закладів до нового навчального сезону.

«Директори шкільних і дошкільних закладів, голови сільрад звертаються до нас за  допомогою. А ми прагнемо кожному піти на зустріч, це наш пріоритет і обов’язок. «Західна агровиробнича компанія», яка входить до групи компаній «Укрлендфармінг», систематично протягом року допомагає сільським радам з ремонтом приміщень шкіл, дитячих садочків, будівництвом дитячих майданчиків, а особливо опікується цими питаннями в літній період, - розповів директор підприємства Віталій Войтко. – Загалом щорічно з бюджету нашого підприємства, яке знаходиться в чотирьох областях України, на допомогу навчальним закладам  виділяється понад 700 тисяч гривень. На прохання голови Тараканівської сільської ради Дубенського району підприємство облаштувало новими гойдалками й лазанками дитячі майданчики філії Тараканівського ліцею та села Великі Загорці».

«У Рачинській гімназії навчається 143 дитини. Сьогодні проводяться поточні ремонти класів, але обмеженість фінансових ресурсів не дозволяє оновити всі приміщення, - зазначив директор гімназії Олександр Ткачук. – Придбання металопластикової конструкції в кабінет біології було для нас вкрай необхідним. Ми звернулися до ТзОВ «Західна агровиробнича компанія», яке входить до групи «Укрлендфармінг». Завдяки їхній підтримці у кабінеті біології тепер створенні комфортні умови для навчання учнів».

Протягом року соціально відповідальні підприємства холдингу «Укрлендфармінг» комплексно підтримують освітні заклади в тих 22 областях, де працюють: закуповують будматеріали для ремонтів приміщень, нові меблі, здійснюють спеціальне облаштування класів згідно вимог державної програми «Нова українська школа» тощо. Турбота про благоустрій населених пунктів і добробут місцевих жителів, про нагальні потреби підростаючого покоління є одним з основних принципів «Укрлендфармінг» у співпраці із сільськими громадами на території його присутності.