«Укрлендфармінг» виділив півмільйона на підтримку освіти, мистецтва та спорту в селах

Минулого місяця агрохолдинг «Укрлендфармінг» бізнесмена Олега Бахматюка виділив півмільйона гривень для підтримки сільських дитсадків, шкіл, будинків культури, футбольних клубів і команд на території своєї присутності.

Укрлендфармінг традиційно підтримує розвиток освіти й функціонування навчальних закладів, організацію дозвілля на селі, в тому числі заняття мистецтвом і спортом в регіонах, де присутні підприємства агрохолдингу. Зокрема, понад чверть мільйона гривень зі свого бюджету розподілила на соціальні проекти «Агрокомпанія «Прикарпаття» з групи «Укрлендфармінг». «Наш пріоритет у наданні допомоги – це ФАПи, дитячі садки, школи та релігійні громади. Ми завжди підтримуємо і футбольні команди, сприяючи в проведенні змагань, облаштуванні залів для тренування, закупівлі форми, спортінвентарю. Підтримуючи заняття футболом дорослими й дітьми, серед іншого, десятиріччя поспіль допомагаємо футбольному клубу «Вихор» села Ямниця Тисменицького району. Особливу увагу надаємо спонсорству традиційних масових заходів, таких щорічних місцевих фестивалів, як, до прикладу, «Свято Лемківщини», - поділився директор ТОВ «Агрокомпанія Прикарпаття» Олександр Цявук. – Намагаємося максимально вникати в потреби сіл, де працюємо, і допомагати їм».

Цявук О.І., директор ТОВ "АК Прикарпаття"

Нещодавно «Агрокомпанія «Прикарпаття» облаштувала у Народному домі села Довгий Войнилів Калуського району Івано-Франківської області хореографічний клас для ансамблю «Бойківчанка». Заняття відвідують діти від 6 до 16 років. Сільський староста Володимир Федьків зазначив, що «Засновниця ансамблю, вчителька хореографії Ірина Якимечко, разом зі своїми ученицями чекали можливості тренуватися в нормальних умовах досить довго. Раніше вони займалися в шкільній їдальні на бетонній підлозі. «Бойківчанці» скоро десять років, і за цей період ансамбль отримав визнання як творчий колектив, здобувши в 2017 році лауреатство на обласному конкурсі». 

"Укрлендфармінг" - один з найбільших агрохолдингів країни, що  займається вирощуванням зернових і олійних культур, насіння, тваринництвом і виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL). Підприємства групи компаній працюють в 600 населених пунктах в 22 регіонах України і традиційно співпрацюють з громадами в реалізації освітніх, культурних, спортивних проектів. Власником "Укрлендфармінг" є український бізнесмен Олег Бахматюк.