Найвищої якості: корми для несучок від "Укрлендфармінг" отримали міжнародний сертифікат

Робоча група із отримання сертифікату НАССР: Керівник групи  - Максим Величко; Завідувачка лабораторією  - Куценко Вікторія; Ветеринарний лікар – Сізов Іван; Хімік – Тімонова Ольга; Мікробіолог – Тришневська Алла

Комбікормовий завод ТОВ "СП "Весна 21" отримав сертифікат НАССР, який гарантує виробництво безпечних кормів для курей-несучок. Підприємство поставляє корми високої якості на основні птахофабрики агрохолдингу "Авангард", що входить до Групи компаній Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка.
 
"Ми виробляємо понад 200 тис. тонн кормів для курей в рік, і всі вони поставляються на птахофабрики "Авангарду", де виробляється найбільша кількість курячих яєць не тільки в Україні, але і в Євразії, - розповідає директор ТОВ "СП "Весна 21" Максим Величко - Коли ми подавали заявку на сертифікацію по НАССР, ми прагнули отримати свідоцтво, що наші корми безпечні. Якість кормів безпосередньо впливає на якість самих яєць і яєчних продуктів. Тепер наші споживачі в Україні та за кордоном можуть бути впевнені - ми дотримуємося високих міжнародних норм ".
 
НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Point) - це міжнародна система аналізу ризиків, небезпечних факторів і контролю критичних точок на виробництві, що особливо важливо при виробництві харчових продуктів. В рамках Групи компаній "Укрлендфармінг" фахівцями, які проводили дослідження за системою НАССР, була проаналізовано весь ланцюжок виробництва курячих яєць від виробництва кормів до їх поставки на птахофабрики і згодовування птиці. Згідно з результатами досліджень, комбікормовий завод ТОВ "СП "Весна 21", який знаходиться в с. Гуменці Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, виробляє якісні та безпечні корми.
 
"Щоб експортувати яйця, необхідно відповідати багатьом міжнародним стандартам, досить високим. Це стосується і санітарних умов роботи персоналу та умов утримання птиці, і кормів, якими ми годуємо несучок - зазначає керівник PR-відділу агрохолдингу "Авангард" Маріанна Коніна, - Звичайно, корми - дуже важлива ланка, і отримання сертифіката НАССР є "зеленим світлом" для збільшення експорту яєць в Європейський Союз, де така вимога є ключовим для постачальників яєць ".
 
Нагадаємо, що недавно "Укрлендфармінг" інвестував 2 млн грн в обладнання нової лінії з виробництва соєвого масла і макухи на комбікормовому заводі ТОВ "СП "Весна 21". Агрохолдинг "Авангард", що входить до складу Групи компаній "Укрлендфармінг" бізнесмена Олега Бахматюка - найбільший виробник яєць і яєчних продуктів в Україні і Євразії. Підприємства Групи компаній є одними з найбільших платників податків України.