HR департамент "Укрлендфармінг" визнали одним з найпрофесійніших на ринку


Редакція видання БІЗНЕС визначила кращі HR-команди українських компаній - "управлінців талантами, які працюють для майбутнього, впевнено використовують ресурси, ідеї і переосмислюють традиційну модель HR".
"Укрлендфармінг" (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Бахматюка увійшов в рейтинг компаній, чиї HR-команди є найбільш професійними і іноваційними на ринку України.

У номінації "Краща HR-команда" журі визначило найталановитіші команди на ринку HR. Група компаній Укрлендфармінг відзначена як один з найпривабливіших роботодавців, який в складних умовах масової трудової міграції залучив до роботи на своїх підприємствах близько 30 тис. працівників завдяки продуманій системі мотивації, готує майбутніх фахівців ще з дитячих садів і активно співпрацює з профільними "вузами".

"Укрлендфармінг застосовує стратегію на випередження - ми активно працюємо з нашим майбутнім, починаючи з садочків і продовжуючи школами, коледжами та вузами. Наша мета - показати, що життя в селах може бути комфортним, цікавим і насиченим технологіями, ми робимо агросферу привабливою з дитинства. ми віримо, що агрогалузь - одна з найпривабливіших для роботи молоді, і завдяки нашим програмам, взаємодії з навчальними закладами і талантами, системі мотивації ми зможемо залучити в компанію більше 2 тис. нових співробітників в наступному році ", - відзначає Наталя Романенко, директор з управління персоналом агрохолдингу. Існуючих співробітників компанія утримує не тільки гідними зарплатами, а й нематеріальних мотивацією: відзначає внесок працівників у розвиток бізнесу, надає можливості для кар'єрного росту і стимулює розвиток лідерських навичок у керівників завдяки прогресивній системі навчання персоналу.
На підприємствах групи компаній Укрлендфармінг працюють більше 30 тис. чоловік в 600 населених пунктах країни. Один з найбільших роботодавців України, "Укрлендфармінг" також відзначений експертами видань "Власть денег" і "Фокус" як один з кращих роботодавців року в аграрній галузі і як одна з найпривабливіших для працевлаштування компаній України за результатами читацького голосування редакції видання БІЗНЕС.