Група компаній «Укрлендфармінг» виділила майже 100 тисяч грн на допомогу постраждалим від пожеж і на ремонт пожежної техніки в селах Івано-Франківської, Полтавської та Чернігівської областей


Соціально відповідальний бізнес всебічно турбується про добробут і безпеку жителів тих населених пунктів, в яких веде свою діяльність. Захищеність жителів від стихійного лиха – один з основних векторів такої роботи. Група компаній «Укрлендфармінг» нещодавно виділила майже 100 тисяч гривень на допомогу постраждалим від пожежі жителям сіл та на ремонт пожежної техніки.
 
«Активно допомагаючи сільським радам і громадам як соціально відповідальна компанія, ми звертаємо увагу не тільки на стан доріг і водогонів, школи й лікарні, але й на захист населених пунктів від пожеж, - зазначив Анатолій Яременко, директор ТОВ «Гетьманське», яке входить до складу «Укрлендфармінгу». – У новоутвореній Кіптівській ОТГ Чернігівської області в розпорядженні є лише одна пожежна машина, та й та виявилася без коліс. Підприємство «Гетьманське» виділило на ремонт автомобіля 35 тисяч гривень і планує також продовжувати надавати подібну допомогу іншим ОТГ».

 
З бюджету іншого підприємства холдингу – «Агрокомпанії Прикарпаття» – керівництвом спрямовано 55 з половиною тисяч гривень для допомоги постраждалим від пожежі в селі Ямниця Тисменицького району Івано-Франківської області. Власником однієї з двох згорілих будівель є матір сімох дітей. У їхньому будинку від пожежі згоріли дві кімнати й коридор. У власника іншого помешкання внаслідок проблем з електричною проводкою повністю згорів двоповерховий будинок.
 
Мешканці села Ковалі на території Кізлівської сільської ради Чорнухинського району Полтавської області отримали від підприємства Групи ТОВ «Райз-Схід» 6 тисяч гривень для  відновлення житлової будівлі, пошкодженої пожежею.
 
Турбота й захист інтересів громад на території присутності підприємств групи компаній «Укрлендфармінг» - постійний напрям щоденної роботи агрохолдингу в 22 областях України поряд з виробничою діяльністю. Утримуючи лідерські позиції серед потужних сільськогосподарських виробників, «Укрлендфармінг» впевнено тримає перші позиції також і як соціально відповідальних бізнес.