Китай подвоїть імпорт яловичини за п'ять років — Rabobank

Китай, який займає перше місце в світі за споживанням м'яса, може подвоїти імпорт яловичини до 2018 року, прогнозують аналітики Rabobank International.

Китай, який займає перше місце в світі за споживанням м'яса, може подвоїти імпорт яловичини до 2018 року, прогнозують аналітики Rabobank International.
Як повідомляє агентство Bloomberg, ввезення яловичини в Китай за кордону може перевищити 500 тис. тонн в 2018 році, оскільки внутрішнє виробництво не справляється з швидко зростаючим попитом.
Минулого тижня влада Китаю оголосила про переговори по відновленню закупівлі яловичини в США, забороненої в 2003 році, до липня 2014 року. Також розглядається питання про припинення заборони на ввезення яловичини з Бразилії.
За 10 місяців 2013 КНР імпортувала 253,2 тис. тонн яловичини проти 38,3 тис. тонн за весь 2012 рік у цілому. Аналітик Пань Ченьцзюнь з пекінського філіалу Rabobank зазначає, що стрибок у поточному році був винятковим і навряд чи повториться, проте імпорт буде рівномірно збільшуватися в наступні роки.
Крім того, вона також очікує зростання споживання свинини в Китаї на 10 % на рік, однак забезпеченість свининою вище, ніж іншими видами м'яса, і стрибка імпорту очікувати не варто. КНР самостійно виробляє практично весь обсяг споживаної свинини, і ця ситуація, швидше за все, збережеться в найближчі роки.
Разом з тим Китай може збільшити імпорт кукурудзи і соєвих бобів для корму худоби, вважає Пань Ченьцзюнь. У 2017 році закупівлі кукурудзи за кордоном можуть перевищити 10 млн тонн проти рекордних 5,2 млн тонн в 2012 році.
На думку аналітиків Rabobank, витрати китайських споживачів на м'ясо і м'ясопродукти будуть рости на 10% в рік, тоді як обсяги продажу підвищаться всього на 2% на рік, що говорить про перехід на більш дорогі види продукції.