«Укрлендфармінг» увійшов до ТОП-20 найбільш інноваційних компаній України

Згідно з рейтингом видання «Власть денег» компанія «Укрлендфармінг» увійшла в ТОР-20 найбільш інноваційних компаній України – вітчизняних і міжнародних, та тих, що активно впроваджують інновації в Україні.

Головним критерієм при складанні рейтингу було не лише наявність у компаній інноваційних планів на майбутнє, але і вже успішно реалізованих проектів у виробничих технологіях, продукції, що випускається або послуг, що надаються. Також враховували участь компаній в соціально важливих процесах, обсяг інвестицій, спрямованих на інноваційні проекти, участь у спеціалізованих виставках і значимість впроваджених інновацій для зміцнення економічного і технологічного потенціалу і міжнародного авторитету України.

Рейтинг найбільш інноваційних компаній України опублікований в алфавітному порядку, пише «Деловая Столица».

Серед інновацій «Укрлендфармінг» – власна система збору та аналізу даних телеметрії TETRA, система супутникового моніторингу Cropio, висіваючі апарати Precision Planting, система Ag Leader з контролю висіву та ін.

«Укрлендфармінг» прагне досягти високої якості продукції, піклується про охорону навколишнього середовища. У холдингу застосовують точне землеробство, в тому числі для оптимального використання засобів захисту і живлення рослин.

Власна розробка «Укрлендфармінг» – система TETRA. Це система збору та аналізу даних телеметрії зі всієї техніки холдингу. Технологічні модулі TETRA: система «Свій - Чужий» (контролює весь процес збору і переміщення врожаю від комбайна на полі до елеватора); щоденна звітність по виконаних сільськогосподарських роботах (дає можливість своєчасно і швидко приймати необхідні рішення); система контролю використання палива від АЗС до бака техніки.

Технологія супутникового моніторингу нормалізованого диференційованого вегетаційного індексу (NDVI) дозволяє відстежувати вегетацію і розвиток культур. А безпілотні літальні апарати дають інформацію про стан посівів, результати внесення ЗЗР, міндобрив та допомагають своєчасно реагувати на різні ситуації на полі.

Єдина нормативно-довідкова система на базі рішення Master Data Management дає співробітникам оперативний доступ до інформації. Система планування та бюджетування ТЕП дозволяє керувати всіма технологічними операціями на всіх рівнях вертикально інтегрованого холдингу. Інформаційна система на базі «ІН-АГРО: Управління агрохолдингом» об'єднує всі підприємства групи і дозволяє приймати вірні фінансові рішення. Єдина система «Централізоване казначейство» автоматизувала всі функції казначейства з бізнес-процесами контролю платежів і забезпечила планування фінансових потоків.

«Ми використовуємо в роботі систему супутникового моніторингу Cropio, висіваючі апарати Precision Planting і систему Ag Leader з контролю висіву, також практикуємо диференційований посів залежно від родючості ділянок поля», - говорить керівник департаменту з питань інновацій і розвитку агробізнесу «Укрлендфармінг» Володимир Фантух.

«Укрлендфармінг» - один з найбільших українських агрохолдингів, який займається вирощуванням зернових і олійних культур, насіння, виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL), тваринництвом і виробництвом м'яса. До складу компанії входять 17 елеваторів, 11 агровиробничих кластерів, 19 птахофабрик, 3 інкубатори, 10 фабрик з вирощування молодняку, 6 комбікормових заводів, завод з переробки яєць «Імперово Фудз», сучасні птахокомплекси «Авіс» і «Чорнобаївське» загальною потужністю 3,5 млрд яєць на рік.