“Найбільші моралісти – колишні власники борделів”. Бахматюк розповів, чому Ситник і Шабунін бояться публічної дискусії з ним

Олег Бахматюк заявив, що Шабунін “призначив” його “олігархом”, але боїться публічної дискусії з ним. Повідомляє Обозреватель.

Про це бізнесмен заявив в інтерв’ю Дмитру Гордону, коментуючи постійні нападки директора ЦПК Віталія Шабуніна в його адресу.  "Найбільші моралісти – це бувші власники борделів. Вони експлуатують цю ситуацію по повній програмі. Оці товариші: Ситники, Шабуніни... Ви ж знаєте, там нема де масті ставити. І точно не вони мене мають чомусь навчити. Про кожного можна поговорити: десятки речей і справ. Але дуже зручні кліше: "Кого ти ненавидиш?" – "Олігарха". – "Чому?" – "Бо він вкрав", - розповів Бахматюк. -  Ця ідея експлуатується завжди. Ми це знаємо. Це ж не нове. Плюс є потужний інформаційний канал. Плюс, як ви кажете, хороша "криша", правильний фон. Їм треба було найти “відповідального”.

Бахматюк розповів, що не є олігархом, адже не має інтересів в політиці і не має власних телеканалів, і Шабунін свідомо маніпулює, називаючи його так. Окрім того, він заявив, що Ситник і Шабунін бояться публічної дискусії, на яку він кілька разів їх викликав: “Запрошую пана Ситника на будь-яку публічну дискусію в найбільш лояльну до нього студію. Тільки одна-єдина вимога: рівний доступ до мікрофона. Тобто вони можуть мене називати усіма словами, говорити все, що завгодно, тільки у мене повинен бути такий самий час, як і у них. І більше нічого. І може взяти із собою Шабуніних трьох. Тільки скільки вони говорять, стільки і я говорю. Я абсолютно готовий, - заявляє бізнесмен. -  Я не тішу себе думкою, що суспільство мене полюбить чи зрозуміє. Я зумію цим людям показати, що вони не можуть бути одним джерелом правди, яким вони самі себе назначили. Їм це не делегувало ні суспільство, ні їхні особисті заслуги, ні їхній бекграунд – нічого. Я готовий на будь-яке їхнє звинувачення відповісти і задати зустрічні питання. І я думаю, вони цього дуже бояться. Тому що коли буде питання про Писарука, воно буде незручне. Коли я спитаю бекграунд Шабуніна – так само. Ситник – так само є мені про що поговорити”.

Нагадаємо, раніше власник одного з найбільших агрохолдингів України Олег Бахматюк вже звинувачував Віталія Шабуніна в маніпуляціях і публічно називав його “звичайним корупціонером, який ховається за маскою “борця з корупцією”.