Справа Писарука-Бахматюка: сторона захисту вимагатиме відкриття справ проти ГПУ та Офісу Президента

Сторона захисту у справі Писарука-Бахматюка буде вимагати порушення кримінальних справ відносно генерального прокурора України, його заступника, окремих суддів Антикорупційного суду, а також відносно окремих осіб Офісу президента.

Про це під час пресконференції заявив юрист Олексій Шевчук, трансляцію вів "Прямий".


"В найближчий час будуть ініційовані кримінальні провадження. Мабуть, це буде одна з найбільш жорстких справ проти посадовців чинної влади, оскільки ми будемо вимушені ініціювати кримінальні провадження відносно генерального прокурора, його заступника, окремих суддів Антикорупційного суду, а також відносно окремих осіб Офісу президента. Ми знаємо, звідки даються вказівки. Ми змушені йти на такі кроки, тому що діють брудно, нахабно і всупереч вимог Кримінально-процесуального кодексу", - сказав юрист.

Як відомо НАБУ заявило про затримання семи колишніх і чинних чиновників НБУ за підозрою в заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, виданого у 2014 році "VAB Банку" Олега Бахматюка. Серед них був і голова правління "Райффайзен Банку Аваль" Олександр Писарук.