Заява пресслужби Групи компаній “Укрлендфармінг” щодо маніпуляцій і розповсюдження брехливої інформації громадянином Шабуніним

21 квітня цього року глядачі “24 каналу” стали свідками чергової маніпуляції керівника “Центру протидії корупції” Віталія Шабуніна, що є підозрюваним у справі про розкрадання 133 млн доларів грантових коштів на лікування хворих на ВІЛ/СНІД, туберкульоз і малярію. Так в ефірі громадянин Шабунін відверто збрехав, що пропозиція нашого акціонера Олега Бахматюка щодо врегулювання заборгованості “ВіЕйБі банку” і виплату державі 8 млрд грн була зроблена під тиском слідства: “Наприклад, справа Бахматюка, який є ексвласником VAB Банку і ховається закордоном. Зараз, коли його майже наздогнали, він готовий віддати 8 мільярдів в бюджет, аби лише не сісти”, - заявив Шабунін.

Хочемо нагадати людині, яка є підозрюваною в крадіжках допомоги хворим, що вперше пропозиція по виплаті державі 8 млрд грн боргів банків, що виникли в результаті великої банківської кризи 2014-2015 років, була зроблена Олегом Бахматюком ще 2 роки тому, коли не існувало ніякого переслідування нашого акціонера з боку НАБУ. Тому така заява є не більшим, ніж грубою маніпуляцією і банальною помстою звичайного корупціонера, який ховається за маскою “борця з корупцією”.