Звернення працівників групи компаній “Укрлендфармінг” та “Авангард” про підтримку акцій протесту проти свавілля директора НАБУ Артема Ситника


Ми - колектив великого аграрного підприємства, в якому працює майже 30 тисяч українців. Ми - люди праці, які хочуть працювати в Україні і для України. НАБУ під керівництвом Артема Ситника вже кілька місяців поспіль намагається знищити нашу компанію. Проводяться безглузді допити 10 тисяч людей, щоб залякати нас і зірвати посівну, відкриваються з ініціативи НАБУ справи, в яких заявляється, що ми ніби не побудували два найбільших в Євразії птахокомплекси - “Авіс” та “Чорнобаївське, які працюють з 2013 року, платять багатомільйонні податки і дають роботу місцевим молодим спеціалістам.

Артемом Ситником, який судом визнаний корупціонером, рухає помста, заради якої він готовий нищити все - економіку країни, робочі місця, долі людей. Ми зверталися до всіх інстанцій, ми стукали в усі двері, щоб нас почули і зупинили свавілля корупціонера Ситника. У нас не лишилося інших можливостей захистити себе, окрім акцій протесту.

Ми закликаємо всіх українців, кому не байдужа доля країни, хто не хоче бачити Україну бідною, пограбованою корупціонерами країною, з якої молодь виїхала на заробітки за кордон, вийти разом з нами до Верховної Ради України 5 лютого з 9:00 на акцію протесту проти знищення робочих місць і за відставку Артема Ситника.

Геть Ситника! Корупціонеру, який нищить економіку України, не місце в НАБУ!