Виробництво яєць і яєчної продукції

Виробництво яєць і яєчної продукції в Групі здійснює вертикально інтегрований агропромисловий холдинг Avangardco IPL. Він є найбільшим продуцентом курячих яєць і яєчних продуктів у Євразії й Україні та посідає 2 місце у світі за поголів’ям курей-несучок.

До холдингу входять:

  • 19 птахофабрик,
  • 3 репродуктори,
  • 10 зон із дорощування молодняку,
  • 6 комбікормових заводів,
  • 3 склади тривалого зберігання яєць,
  • завод із виробництва сухої яєчної продукції «Імперово Фудз»

Згідно зі звітом консалтингової компанії «Pro Consulting» Група виробила 33% від загальних обсягів продукування курячих яєць в Україні (52% від загального обсягу яєць, вироблених промисловим шляхом) и 88% від загального обсягу сухих яєчних продуктів на українському ринку 2012-го року. Виробничі об’єкти Компанії розташовані в 14-ти  регіонах України.

Птахівницькі господарства Групи мають найбільше поголів’я курей-несучок в Україні. На кінець 2012-го року загальне поголів’я становило 27,5 млн., в тому числі курей-несучок - 22,8 млн.

Група Ukrlandfarming володіє найбільшим в Україні заводом з виробництва яєчної продукції «Імперово Фудз», який розташований в Івано-Франківській області. Переробна потужність підприємства становить 6 млн. яєць за день. 2012-го року воно виробило 14,1 тис. тонн сухих яєчних продуктів. Завод перебуває на етапі модернізації, мета якої - нарощення потужностей з переробки до 10 млн. яєць за день.

Реалізується продукція підприємства на внутрішньому ринку через магазини роздрібної торгівлі, канали гуртових поставок до супермаркетів, а також експортується до більш ніж 30-ти країн. Група займає лідерські позиції серед українських експортерів яєць і яєчної продукції.