Володимир Бабій: Система ІТ-контролю в Укрлендфармінгу ефективно працює й набуває нових рис

Володимир Бабій, керівник департаменту з впровадження інновацій групи компаній «Укрлендфармінг», виступив спікером на щорічному Українському Форумі агробізнесу, який восени проходить в Києві. Серед основних партнерів Форуму – Українська аграрна конфедерація, Credit Agricole, Аграрний комітет Верховної Ради, IFC, Юридична фірма Evris, ЄБРР, Американсько-Українська ділова рада й Українська зернова асоціація. Теми, які охоплює програма, включають фінансування та інвестиції, інновації agtiech, нові експортні ринки, корпоративні стратегії агрохолдингів, логістику та інфраструктуру. 


Комплексна, багатокомпонентна система ІТ-контролю, відбудована в Укрлендфармінгу з нуля, починаючи з 2014 року, ефективно працює й набуває нових рис. УЛФ – визнаний трендсеттер в агроайті саме завдяки підрозділу Володимира Бабія. Перевагою команди є можливість втілювати ідеї на всьому спектрі ґрунтів та агро-кліматичних зон одного з найбільших агрохолдингів України. Унікальна дослідна база розповсюджуються на півмільйона гектарів у 22 областях країни. Бабій повідомив учасників, що саме змінилося в системі останнім часом, які нові опції з’явилися та які нові ідеї готові до реалізації.

«Мені приємно спостерігати сталий інтерес агрокомпаній до використання ІТ в бізнесі, - зазначив Володимир. – З року в рік бачу, як усе більше підприємств інтегрують у свою діяльність системи ІТ-контролю, що відповідає сучасним світовим трендам».