Олег Бахматюк: відкриту офіційну нараду в НБУ Ситник назвав “створенням злочинного угрупування”

Бізнесмен Олег Бахматюк розповів про те, як директор НАБУ Ситник назвав відкриту офіційну нараду в НБУ “створенням злочинного угрупування”, щоб сфальсифікувати справу проти нього. ПовідомляютьПодробности.

Про це Олег Бахматюк заявив в інтерв’ю Дмитру Гордону. За його словами, щоб отримати можливість його переслідувати, директору НАБУ було необхідно ввести в справу чиновника, адже юрисдикція НАБУ - справи проти посадовців, а не представників бізнесу. Саме тому Ситнику довелось вписати в справу відкриту офіційну нараду в НБУ як “створенням злочинного угрупування”.

“Я не підпадаю під категорію "чиновник", я не є державний службовець, - розповідає бізнесмен. - Державний службовець у моїй справі є Олександр Писарук. Мій “спільник” – це виконуючий обов’язки голови Національного банку, коли Гонтарева була у відпустці, який зібрав нараду у себе в кабінеті, запросив акціонера, запросив голову спостережної ради, голову правління, усіх директорів департаменту. І він зібрав нараду – це був “сговір” якраз на 1.2 мільярда гривень. Це людина, яка фактично вивела мій банк із ринку”.

Справа проти ексзаступника голови НБУ Олександра Писарука та бізнесмена Олега Бахматюка розслідується НАБУ за підозрою у нецільовому використанні коштів наданого НБУ кредиту рефінансування “ВіЕйБі банку” під час так званого “банкопаду”. Висновки експертиз Фонду гарантування вкладів і заяви НБУ підтверджують, що всі кошти рефінансування були витрачені за прямим призначенням - їх отримали вкладники банку.