На полях Ukrlandfarming внесли ЗЗР дронами XAG

Демонстраційні сервісні бригади DroneUA виконали показове внесення ЗЗР дронами XAG, провівши десикацію на полях Ukrlandfarming у Полтавській області.

Про це повідомляє прес-служба DroneUA. Пише AgroTimes.ua.

«Інтерес до технології внесення ЗЗР дронами виникає не лише у малих та середніх фермерів, але й у найбільших агровиробників України. Економіка, що дозволяє отримувати додатково до 6% урожаю за рахунок відсутності технологічних колій, може бути масштабована на весь оброблюваний земельний банк великих підприємств», – відзначає виробник.

XAG XP2020 від DroneUA із захватом 7 м з баком для робочого розчину 20 л може обробляти до 18 га/год. Для циклічної роботи безпілотника вистачає два акумулятори, що входять до стандартного комплекту. XAG XP2020 може працювати в режимі рою, коли до п’яти безпілотників керуються одним оператором. Дрон забезпечує автономну роботу на будь-якій місцевості та виконує внесення з сантиметровою точністю за рахунок технології RTK.

Обробку ділянок виконували в Полтавській області за хмарної погоди, температури 14°C та швидкості вітру 4 м\с.  

Фото AgroTimes.ua

Зазначають, що під час тестування XAG XP2020 підтвердив заявлені виробником технічні характеристики: продемонстрував високу продуктивність і безперервну роботу в автономному режимі.

«Використання технологій XAG від DroneUA може бути застосоване на земельний банк підприємства площею 500+ тис. га, що створить понад 200 робочих місць у галузі високотехнологічних сервісних операцій у сільському господарстві», – додають у DroneUA.