Однією мовою з пайовиком, або Можливості нової ІТ-системи Ukrlandfarming

Правильна побудова діалогу з пайовиками є важливим інструментом, від якого залежить збереження земельного банку агрохолдингу. В Ukrlandfarming навіть розробили спеціальну IT-систему, яка покликана підвищити лояльність пайовиків до компанії. Про це розповідає керівник впровадження інвестиційних проєктів Володимир Бабій на Latifundist.com.

Володимир Бабій, керівник впровадження інвестиційних проєктів «Укрлендфармінг»


Впровадження Big Data

У 2012 р. Ukrlandfarming розпочав активний розвиток комплексу ІТ-систем з автоматизації управління агровиробництвом. Завдяки збору інформації з кожної одиниці техніки з використанням різноманітних сенсорів з’явилася можливість роками накопичувати інформацію та на її основі будувати необхідну розгалужену аналітичну базу.

Саме ця Big Data надала нам можливість оперувати багаторівневими паспортами полів, у яких відображається повний аналіз витрат, історія врожайності, проведені й заплановані агротехнологічні роботи з урахуванням періоду, використаної техніки, насіння, ЗЗР, міндобрив, завдяки чому відстежується і прибутковість кожного поля. Щодня оновлюються й представлені 24/7 онлайн всі аналітичні якісні показники полів.

Основною відмінністю телематичної системи Ukrlandfarming є те, що за допомогою GPS-пристроїв можна визначати не тільки місцезнаходження машини, швидкість та використання пального, а й дистанційно передавати дані з бортових комп’ютерів техніки: на яких обертах працює двигун, потужність двигуна в роботі, його температура, на якій передачі рухається трактор.

Впроваджений програмний комплекс TETRA постійно вдосконалюється фахівцями під поточні потреби бізнесу. Завдяки йому нічого не залишається поза увагою: видно і якість виконаних робіт, і рівень дотримання технології, і ставлення працівника до техніки, а також те, наскільки дбайливо вона експлуатується. Отримані дані передаються в обліковий документообіг і стають основою для нарахування заробітної плати.


Однією мовою з пайовиками

Оскільки Ukrlandfarming співпрацює з орендодавцями — мешканцями 600 населених пунктів у 22 областях України, для нас важливою є побудова конструктивного діалогу з ними. Саме тому минулого року ІТ-фахівцями компанії була розроблена спеціальна система — «CRM: Комунікація з пайовиками». Зазначений інструмент спрямований на те, щоб підвищити лояльність пайовиків до компанії та створити базу даних, якою можна оперувати для прийняття того чи іншого рішення.

Наша головна цільова аудиторія — мешканці села, які потребують уваги, матеріального забезпечення додатково до тієї орендної плати, яка виплачується за пай.

Тому найперше завдання відділу, що працює
з системою, — це збір інформації, категоризація
та визначення тих пайовиків, які потребують
найбільшої уваги від нашої компанії.


Можливості системи

У цьому ІТ-продукті ми об’єднали кілька систем:
  •  -1С;
  • - інформаційну базу договорів;
  • - систему ArcGIS.
Наш інструмент дає змогу записувати абсолютно всі звернення. Коли пайовик телефонує до кол-центру, його звернення записується, ведеться статистика, чи воно було відпрацьоване, чи була відмова задовольнити прохання, з якої причини тощо. Таким чином, ми бачимо всю динаміку роботи зі зверненнями. Видно також ефективність наших працівників. Статистика звернень і реагувань з нашого боку також дає аргументи працівнику кол-центру під час дискусії.

Паралельно ми можемо вивчати позицію інших гравців на агрополі: чи активізувалися наші конкуренти, якими методами працюють, що пропонують пайовикам тощо. Таке комплексне дослідження нашої цільової аудиторії в селах дає можливість конкретизувати роботу з пайовиками з огляду на різні аспекти співпраці, враховуючи багатовекторність такої комунікації.

Крім того, система «CRM: Комунікація з пайовиками» допомагає проводити як різного роду соціально значущі акції, так і, наприклад, привітання орендодавців з Днем народження, проводити різні види соціальної роботи. Також система завчасно повідомляє фахівця про закінчення терміну договору оренди й за рік формує певні завдання для нашого земельника, щоб ініціювати пролонгацію договору.


Живе спілкування ніхто не відміняв

Софт, схожий на наш продукт, на ринку існує. Такі програми пишуться під конкретні бізнес-процеси компаній, які вже склалися там. На українському ринку працюють фірми, які надають такі ІТ-послуги. Наприклад, AgriChain провів автоматизацію роботи із земельним банком в компанії «Астарта». Їхня система включає подібні до наших модулі.

Проте звертаю увагу, що розроблений Ukrlandfarming ІТ-продукт «CRM: Комунікація з пайовиками» є лише інструментом і працює ефективно за наявності досвідчених фахівців як в обласних кластерах холдингу, так і в центральному офісі.

Люди живі, тож тільки живе спілкування запобігає тим особливим проблемам, які час від часу виникають. Цього ніяка програма вирішити не зможе.


Володимир Бабій, керівник впровадження інвестиційних проєктів «Укрлендфармінг»