Компанії Олега Бахматюка сплатили 7,7 млрд грн податків до бюджету країни

Сума податків і зборів, отриманих бюджетом України від Групи компаній “Укрлендфармінг” та “Авангард” за три роки, складає 7,722 млрд грн. Компанія забезпечує достойною роботою близько 27 тисяч українців та генерує близько 1% ВВП України.

 
 
 
Протягом 2017-2019 років Група компаній “Укрлендфармінг” та “Авангард” сплатила до бюджету країни 7,722 млрд грн. З них до державного бюджету спрямовано 3,9 млрд грн (ПДВ - 2,1 млрд, податок на прибуток - 31,4 млн, єдиний соціальний внесок - 1,5 млрд, військовий збір – 234 млн). До місцевих бюджетів сплачено 3,65 млрд грн (податок на доходи фізосіб – 2,4 млрд, єдиний податок (4 група)  – 449 млн, податок на землю та за оренду землі – 779 млн). Інших податків та зборів виплачено 167 млн грн.

Разом з тим за три роки отримано дотацій від держави на суму 449 млн грн. Останні два роки дотації компанією отримувались лише на утримання корів та молодняка великої рогатої худоби - галузі, яка потребує особливої уваги і допомоги від держави, адже через високу затратність виробництва загальне поголів’я ВРХ в Україні стрімко скорочується. Так у 2019 році сума отриманих нашою групою компаній дотацій складала лише 12 млн грн з розподілених державою між аграріями 4 млрд грн. 

Група компаній “Укрлендфармінг” наголошує на необхідності підтримки українського агровиробника.  Найбільш ефективними інструментами, які дали б найвідчутніший ефект, вважаємо забезпечення доступного кредитування для агросектора, в першу чергу для малого і середнього бізнесу, та програми підтримки тваринництва як критично важливої для продовольчої безпеки країни галузі. Так акціонер нашої Групи компаній Олег Бахматюк в ході дискусії на тему зростання трудової міграції, організованої Європейською бізнес асоціацією, заявляв: "Я противник дотацій. Створіть нам умови і плавні переходи, направте кошти замість дотацій на відсотки. Дайте нам кредити на 30 років під 1%. Дайте нам ті стимули, які є в інших країнах. Глобалізація світу неминуча, але давайте поміняємо стратегію відсторонення політики від реальної економіки".