Коментар Олега Бахматюка,акціонера Групи компаній «Укрлендфармінг», з приводу неправдивої і маніпулятивної заяви Артема Ситника

Директор НАБУ Артем Ситник зробив чергову неправдиву і маніпулятивну заяву в інтерв’ю «Новому времени» щодо справи проти колишнього в.о. голови НБУ Олександра Писарука і Олега Бахматюка, акціонера Групи компаній «Укрлендфармінг». 
 
Артем Ситник вчергове намагається примітивними маніпуляціями прикрити повний розвал справи проти колишнього в.о. голови НБУ Олександра Писарука і мене.
По-перше, я не перебуваю в міжнародному розшуку. Я не переховувався і не переховуюсь від слідства. В Австрії я знаходився на офіційних підставах ще до початку переслідування з боку НАБУ, на тих самих законних підставах знаходжусь і зараз. Про своє місцеперебування офіційно повідомив НАБУ та інші українські слідчі органи ще на початку слідства. Цю інформацію підтвердили і правоохоронні органи Австрії. 

Дійсно, і Офіс генпрокурора, і представництво Інтерполу заявили про те, що НАБУ не має права вимагати вказаних процесуальних дій, адже це суперечить угодам про міжнародне співробітництво. Саме дії НАБУ це міжнародне співробітництво і руйнують, а не Інтерпол, прокуратура чи бізнесмен Бахматюк.
Більш того, я вчергове закликаю НАБУ в законний спосіб мене допитати. Але вони жодного разу не намагались це зробити за попередні 14 місяців, і навряд чи це входить в їх інтереси і зараз. До прикладу, того ж Писарука НАБУ допитало лише один  раз і більше не цікавилось його свідченнями. Адже і мої свідчення, і свідчення Писарука лише підтвердять висновки Фонду гарантування вкладів, заяви НБУ і висновки експертиз про те, що обвинувачення НАБУ не вартують і виїденого яйця. 

Олег Бахматюк, акціонера Групи компаній «Укрлендфармінг».