Політика

Політика Ukrlandfarming PLC у сфері закупівель реалізується в інтересах економічної ефективності компанії і підтримання її конкурентних переваг – контролю собівартості виробництва, зростання продуктивності, а також забезпечення високої якості продукції.

Метою політики закупівель є придбання продукції, робіт, послуг, виконаних із використанням прогресивних технологій і сучасних матеріалів, збалансованих за ціною і якістю, з мінімальними ризиками і на найбільш вигідних для Компанії умовах.

Для цього під час проведення закупівельних процедур Ukrlandfarming PLC намагається забезпечити достатній рівень конкуренції серед учасників, прозорість процедури закупівель, справедливе і рівне ставлення до всіх постачальників.

Політика закупівель Ukrlandfarming PLC базується на таких принципах:

  • принцип конкуренції – проведення закупівель на конкурентній основі шляхом порівняння пропозицій постачальників,
  • принцип відкритості — забезпечення рівних прав усіх учасників конкурсу,
  • принцип ефективності — придбання необхідних товарів, робіт, послуг, потрібної якості з максимальною економічною вигодою для Компанії,
  • принцип відповідальності — дотримання Компанією укладених договорів з постачальниками,
  • принцип конфіденційності — обмеження доступу третіх осіб до закритої інформації.

Закупівлі з оплатою за фактом поставки з відстроченням платежів Компанія визнає переважною формою оплати. При цьому Ukrlandfarming PLC гарантує своїм контрагентам її своєчасність.