Компанія вимагає від директора НАБУ Артема Ситника публічних вибачень перед 27 тисячами працівників за брехню, - заява СЕО Групи компаній «Укрлендфармінг» та «Авангард» Олега Бахматюка

Пан Ситник в своєму виступі перед депутатами Верховної Ради, в тій недолугій спробі виправдань, яка мала би бути звітом керівника правоохоронного органу, однією з причин свого скорого звільнення назвав без жодних доказів, без рішення суду справу, якою він безпідставно переслідує нашу компанію вже більше чотирьох років. Та пан Ситник забув сказати одну річ: ця справа у змові з ним була незаконно порушена колишнім заступником генерального прокурора Каськом всупереч нормам закону, який він мав би захищати. Впевнений, він обов’язково за це понесе відповідальність, як і сам Ситник.

Нагадаю, що йдеться про унікальну в своїй абсурдності ситуацію - ми хочемо конструктивно вирішити питання з виплатою заборгованості державі, ми пропонуємо виплатити 8 млрд грн через механізми реструктуризації. Натомість нам чинять спротив в цьому. Ми пропонуємо гроші в бюджет - нас за це намагаються знищити і продати уламки компанії за копійки, як це роками робить Фонд гарантуванн вкладів. Прикриваючись державними інтересами, НАБУ, яке є одним з найбільших отримувачів бюджетних коштів серед силових органів, знищує одного з найбільших платників податків, прикриваючись сфабрикованими справами. Пан Ситник і його посіпаки є найбільшими державними шкідниками  - і водночас країна на їх утримання витрачає величезні кошти. 

Людей, які протестували проти свавілля директора НАБУ під Верховною Радою, пан Ситник перед депутатами назвав “проплаченими”. Це працівники нашого агрохолдингу, які вже втретє виходять на вулиці з протестами. Це люди праці, які в складних економічних умовах вийшли з вимогами зберегти робочі місця. Робочі місця в компанії, яка за останні три роки сплатила в бюджет держави 7,7 млрд податків. Всі ці пани Ситники, Рябошапки, Каськи - це споживачі бюджету, які натомість нічого не створюють, не приносять ніякої користі держави. І ось такий шкідник привселюдно ображає людей, які чесно працюють і відкрито відстоюють свої права. 

Звертаюся до пана Ситника - вибачтесь публічно перед 27 тисячами працівників компанії, 27 тисячами сімей, яких ви публічно принизили і несправедливо образили. Покайтесь і припиніть нищити компанію з мотивів особистої помсти, припиніть призначати винних без суду. Вашою помстою зараз змушені займатись вже 40 детективів НАБУ - третина від усіх детективів бюро! Ви звинувачуєте мене у своїй відставці? Я буду гордий мати відношення до відставки людини, яка шкодить державі. Хоча у вашій відставці будете винні лише ви: через жадібність, корупцію і ту шкоду, яку ви приносите Україні.

Разом з працівниками компанії вчергове звертаюсь до пана Президента: звільніть корупціонера, який знищує таке велике і надзвичайно важливе для економіки України підприємство. Звільніть Ситника, який не дає можливості гарантовано отримати 8 млрд грн нашій державі. Найгірше, якщо ви переконаєтесь в недолугості і шкідливості цих людей для країни вже тоді, коли наша компанія буде лежати в уламках. Ці люди нічого хорошого не принесли Україні. Ми ж хочемо принести державі 8 млрд грн, ми хочемо продовжувати платити державі багатомільярдні податки, ми хочемо зберегти робочі місця і створити нові. Ми просимо нас вислухати і завжди готові до конструктивного діалогу в інтересах держави.

СЕО Групи компаній «Укрлендфармінг» Олег Бахматюк