Заява акціонера “Укрлендфармінг” Олега Бахматюка: Рішення суду відновлює справедливість - постанова Каська про відновлення справи проти мене незаконна і підлягає скасуванню

5 червня Печерський районний суд м. Києва, ухвалив рішення, яким скасував незаконну постанову Віталія Каська, колишнього заступника генпрокурора Рябошапки. Цю незаконну постанову про порушення кримінальної справи проти мене особисто та моєї компанії Касько підписав за прямої вказівки Андрія Богдана. Ми неодноразово заявляли, що ця постанова була винесена Каськом з порушенням усіх норм і принципів права. Це було підтверджено також висновками цілого ряду провідних експертів. Врешті суд остаточно поставив крапку і зупинив це беззаконня - рішення суду остаточне і оскарженню не підлягає. 

В незаконному рішенні Каська була очевидна політична вмотивованість. Йдеться про переслідування, гоніння особисто мене і моєї компанії групою людей, які використовують владу в своїх, а не державних інтересах. Ця постанова була винесена Каськом у змові з ексголовою Офісу Президента Богданом та директором НАБУ Артемом Ситником, який діяв з мотивів особистої помсти. Це незаконне рішення Каська зробило заручником велику і важливу для економіки країни компанію, яка дає достойну роботу 27 000 українців, яка за останні три роки сплатила 7,7 млрд податків і створює 1% ВВП нашої країни. 

Суд сказав своє слово: постанова Каська незаконна і підлягає негайному скасуванню. Сподіваюсь, що і Генпрокурор нарешті поставить крапку в цьому питанні. Ухвалить справедливе, неупереджене рішення, не під впливом вищезгаданих людей, які намагаються прикрити свої незаконні дії і використовують для цього службове становище. Таке законне рішення Генпрокурора дасть можливість компанії жити, працювати, платити податки, працевлаштовувати людей тут, в Україні. Таке рішення дасть можливість домовитись бізнесу і владі діяти в інтересах держави, а не в інтересах ділків, тому що ні пан Касько, ні пан Богдан, ні пан Ситник ніколи не керувалися інтересами держави, а виключно своїми власними. Виконавши рішення суду, Генеральний прокурор відновить справедливість і не допустить знищення компанії-роботодавця, компанії-великого платника податків, компанії, яка створює український продукт і займає важливе місце в структурі економіки нашої держави.